Fachowa opieka najwyższej klasy specjalistów

Na Oddziale Chirurgii Ogólnej Med-GASTR HOSPITAL zapewniamy najwyższą jakość usług medycznych oraz leczenie odpowiadające najnowszym osiągnięciom światowej medycyny.

Posiadamy profesjonalną kadrę oraz nowoczesny sprzęt medyczny nowej generacji. Wszyscy lekarze pracujący w Med-GASTR HOSPITAL to wysoko wykwalifikowani specjaliści z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dzięki temu możemy w profesjonalny i bezpieczny sposób przeprowadzić większość skomplikowanych operacji.

Nowoczesną technologię wykorzystujemy zarówno w diagnostyce, jak i zaawansowanych metodach zabiegowych, do których należą m.in. laparoskopia.


Chirurgia małoinwazyjna (laparoskopowa) to nowoczesny sposób przeprowadzania operacji i zabiegów, polegający na zastosowaniu transmisji obrazu z wnętrza ciała pacjenta, bez konieczności otwierania powłok. Pozwala to na przeprowadzanie operacji w szybki sposób, minimalizujący ingerencję i stres operacyjny.

Ordynator Oddziału: dr n. med. Piotr Ziemniak
Korzyści dla pacjenta z zastosowania metody laparoskopowej to m.in.:
  • zmniejszony ból pooperacyjny
  • zmniejszone ryzyko zakażenia
  • zmniejszona utrata krwi
  • krótszy czas pobytu pacjenta w szpitalu pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów w warunkach chirurgii jednego dnia
  • szybki powrót do zdrowia i codziennych zajęć
  • mniejsze blizny pooperacyjne

Zamów wizytę. Rejestracja online!

Zarejestruj i zapłać online za wizytę w naszych poradniach specjalistycznych korzystając z elektronicznego systemu umawiania wizyt.

Umów wizytę