O NAS

Centrum Medyczne Med-GASTR to przede wszystkim ludzie.

Dobro Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy – dlatego staramy się na każdym etapie służyć Państwu fachową radą i pomocą. Nasz cel to jak najszybszy powrót do zdrowia naszych Pacjentów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz personel pomocniczy, który stale podnosi swoje kwalifikacje śledząc na bieżąco postępy wiedzy medycznej oraz uczestnicząc w kongresach i sympozjach. W naszej placówce posiadamy jedno z najnowocześniejszych urządzeń do wykonywania badań z zakresu gastrologii, z możliwością kompleksowej archiwizacji obrazu.

Od samego początku naszej działalności, czyli od 2006 roku, swoje działania koncentrujemy na diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W 2016 roku wykonaliśmy ponad 4 500 badań endoskopowych i ponad 23 000 porad specjalistycznych.

Z dumą możemy też poinformować, że CENTRUM MEDYCZNE Med-GASTR i Med-GASTR HOSPITAL otrzymały Certyfikat Systemu Zarządzania i spełniają wymagania norm ISO 9001:2009 i ISO 14001:2005.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów.

Aby temu sprostać wdrożyliśmy Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Pacjenta i kompleksowość działań na każdym etapie leczenia.

Umów wizytę. Rejestracja online!