SZPITAL

DLACZEGO SZPITAL Med-GASTR ?

Decydując się na nasz Szpital, oddają się Państwo w ręce najwyższej klasy specjalistów. Dzięki placówce laboratoryjnej na terenie szpitala wyniki otrzymujemy nawet w ciągu godziny, a nowoczesny sprzęt pozwala nam na szerszą, niż w innych miejscach, ofertę realizowanych badań.

SPRZĘT NAJNOWSZEJ GENERACJI

Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia szybką i niezwykle precyzyjną diagnostykę. Sale operacyjne wyposażone są w sprzęt do operacji małoinwazyjnych, który gwarantuje:

  • mniejszy ból
  • szybszy czas gojenia i mniejsze blizny pooperacyjne
  • szybszy powrót do aktywnego życia
  • mniejsze ryzyko powikłań
  • krótszy pobyt w szpitalu
SZPITAL Med–GASTR spośród innych placówek wyróżnia indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewnienie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia.

W naszej placówce Pacjenci otrzymują pełną i zrozumiałą informację o stanie swojego zdrowia oraz sugerowanych sposobach kuracji. Nasz Pacjent współdecyduje o metodzie leczenia.

KOMFORT POBYTU:

Zapewniamy komfortowe warunki pobytu w trakcie całego procesu leczenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone sale jedno i dwuosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, systemem przywoływania pielęgniarki, w pełni zautomatyzowanymi łóżkami zaopatrzonymi w materace przeciwodleżynowe , telewizorem LCD, szafą, szafką nocną i stolikiem.

PROCEDURY MEDYCZNE I DOSTĘP DO DOKUMENTACJI

Przestrzeganie procedur jest niezbędne dla zapewnienia jakości i bezpieczeństwa leczenia. Każdy zabieg planujemy zgodnie z najlepszymi standardami i wiedzą medyczną. Dokumentację medyczną Pacjentów prowadzimy elektronicznie. Zapewnia to personelowi dostęp do pełnej informacji medycznej na temat stanu Pacjenta i jego leczenia w szpitalu.

PRZYJĘCIE DO SZPITALA, POBYT, WYPIS – KROK PO KROKU

1. W celu sprawdzenia, czy Med-GASTR HOSPITAL wykonuje dany typ operacji lub zabiegu, zadzwoń pod numery telefonów: 42 258 22 33 lub 506 198 994.

2. Po potwierdzeniu, umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu pod numery telefonów: 42 258 22 33 lub 506 198 994 – wizyta jest płatna. Na wizytę kwalifikującą zabierz ze sobą aktualne wyniki badań.

3. Podczas wizyty lekarz poinformuje o metodach leczenia, określi przebieg hospitalizacji oraz zleci wykonanie niezbędnych badań. Jeśli pacjent zdecyduje się na wykonanie operacji w naszym szpitalu lekarz wyznaczy termin przyjęcia.

4. W wyznaczonym terminie, o określonej godzinie, zgłoś się do rejestracji szpitala na czczo. Pacjenci są proszeni o zabranie ze sobą: piżamy, szlafroka, pantofli, ręcznika, przyborów toaletowych. Po rejestracji i dopełnieniu niezbędnych formalności pacjent zostaje skierowany na oddział.

5. O terminie wyjścia ze szpitala pacjent zostanie poinformowany przez personel szpitala. W dniu wypisu otrzyma kartę informacyjną, recepty oraz zalecenia dotyczące dalszego postępowania.

Polityka ZSZJiZS Med GASTR Hospital

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Pacjenta i kompleksowość działań na każdym etapie leczenia.

Zamów wizytę. Rejestracja online!