Godziny pracy: Pon. - Pt. 8:00 - 20:00 | Sob. 8:00 - 14:00

Centrum Medyczne Med-GASTR to przede wszystkim ludzie.

Dobro Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy – dlatego staramy się na każdym etapie służyć Państwu fachową radą i pomocą. Nasz cel to jak najszybszy powrót do zdrowia naszych Pacjentów.


Do Państwa dyspozycji pozostaje wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz personel pomocniczy, który stale podnosi swoje kwalifikacje śledząc na bieżąco postępy wiedzy medycznej oraz uczestnicząc w kongresach i sympozjach. W naszej placówce posiadamy jedno z najnowocześniejszych urządzeń do wykonywania badań z zakresu gastrologii, z możliwością kompleksowej archiwizacji obrazu.

Od samego początku naszej działalności, czyli od 2006 roku, swoje działania koncentrujemy na diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Do tej pory wykonaliśmy ponad 8 300 zabiegów i ponad 283 000 porad specjalistycznych. Posiadamy 60 lekarzy specjalistów.

Z dumą możemy też poinformować, że CENTRUM MEDYCZNE
Med-GASTR otrzymało Certyfikat Systemu Zarządzania i spełnia wymagania normy ISO 9001:2015-10.

Certyfiakt ISO:


Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego.

Udostępnij: