Godziny pracy: Pon. - Pt. 8:00 - 20:00 | Sob. 8:00 - 14:00

Badania kliniczne są niezbędnym elementem mającym wpływ na rozwój nowych leków i stanowią główny czynnik prowadzący do tworzenia bardziej skutecznych i bezpiecznych metod leczniczych i rozwoju nowych leków.


Jest to niezwykle złożony proces rozpoczynający się w laboratoriach, a kończący przy łóżku chorego. Zanim lek zostanie zakwalifikowany do badań klinicznych na zdrowych ochotnikach, musi najpierw przejść szereg złożonych zadań w laboratoriach. Dopiero po pomyślnym przeprowadzeniu badań klinicznych na osobach zdrowych, przechodzi się do kolejnego etapu, czyli podawaniu sprawdzanych farmaceutyków osobom chorującym na konkretne przypadłości.

Takimi specjalistycznymi badaniami może zajmować się wyłącznie uprawnione centrum badań klinicznych, które cały czas ma pod kontrolą zdrowie i dobro zgłoszonych uczestników. Cały proces odbywa się pod ścisłą opieką wykwalifikowanego personelu medycznego w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa uczestników.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu dostaną od wykwalifikowanego członka grupy badawczej wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi na nurtujące badania.

Obok znajdziesz spis programów lekowych, do których aktualnie prowadzimy nabór.


Jeżeli znajdziesz program, który odpowiada Twoim schorzeniom, kliknij poniższy przycisk umów wizytę i zostaw nam kontakt do siebie. Umówimy Cię na wizytę wstępną, podczas której odbędzie się pierwsze badanie Twojego stanu zdrowia, a także zostaniesz szczegółowo poinformowanych o badaniach klinicznych, w których weźmiesz udział.

Jeśli lekarz stwierdzi, że kwalifikujesz się do danego badania, a Ty potwierdzisz chęć wzięcia w nich udziału – otrzymasz dostęp do najnowocześniejszych terapii lekowych

Udostępnij: