Ultrasonografia jest bezbolesną, nieinwazyjną metodą diagnostyczną


Nasi specjaliści gastroenterolodzy, wykorzystując nowoczesny sprzęt z torem wizyjnym (Olympus 190 -dającym możliwość obrazowania wysokiej rozdzielczości, dodatkowo z wykorzystaniem NBI mają możliwość wykrywania nawet najmniejszych zmian, które przy tradycyjnych aparatach często są trudne do wykrycia. Ma to szczególne znaczenie w profilaktyce choroby nowotworowej.

ENDOSKOPIA XXI WIEKU:
  • gastroskopia bezstresowa – gastroskop o średnicy 4,9 mm
  • gastroskopia wysokiej rozdzielczości (HD)
  • gastroskopia NBI

W naszym Centrum Medycznym istnieje możliwość wykonania bezpłatnego badania kolonoskopii w ramach przesiewowych badań finansowanych z Ministerstwa Zdrowia.

Program jest kierowany do wszystkich osób w wieku 50 – 65 lat oraz osób od 40 roku życia pod warunkiem wystąpienia w najbliższej rodzinie nowotworu jelita grubego. Do programu mogą przystąpić osoby, które w ciągu ostatnich 10 lat nie miały wykonywanej kolonoskopii oraz nie mają objawów sugerujących nowotwór (krwawienie, anemia, biegunki niezwiązane z dietą)

W ramach udziału w programie lekarz wykonujący badanie może pobrać wycinki do badania histopatologicznego oraz usunąć polipy do 10 mm. W przypadku wykrycia większych polipów oferujemy ich usunięcie w warunkach szpitalnych w ramach hospitalizacji jednodniowej.

Istnieje możliwość znieczulenia ogólnego do badania oraz jednoczesnego wykonania gastroskopii.


Więcej informacji pod numerem telefonu:

42 258 22 33

Aby przystąpić do programu wypełnij ankietę dostępną poniżej i zgłoś się do rejestracji lub prześlij na adres: rejestracja@medgastr.pl

Pobierz ankietę

* Po przesłaniu ankiety, rejestracja oddzwoni w celu umówienia terminu zabiegu.

Informujemy o konieczności zgłoszenia się do rejestracji Centrum Medycznego "Med-Gastr" najpóźniej 5 dni przed wyznaczonym terminem zabiegu po preparat przeczyszczający jelito. Preparat wydawany jest po wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 50 zł. Kaucja jest zwracana w dniu badania po okazaniu paragonu.

Centrum Medyczne Med-GASTR oferuje również:

  • badanie w pełnym znieczuleniu z gwarancją opieki pozabiegowej na sali wybudzeń ze stałym nadzorem pielęgniarskim
  • jednoczesne wykonanie badań kolonoskopii i gastroskopii w znieczuleniu ogólnym
  • w przypadku konieczności wykonania wysokospecjalistycznych zabiegowych procedur endoskopowych pacjenci mają możliwość skorzystania z oddziału hospitalizacji „jednodniowej”oddziału hospitalizacji „jednodniowej”