Godziny pracy: Pon. - Pt. 8:00 - 20:00 | Sob. 8:00 - 14:00

Nie pomagają Ci diety lub pigułki odchudzające? Masz dość nadwagi, która utrudnia Ci życie codzienne? Przedstawiamy Państwu innowacyjną metodę leczenia otyłości balonem żołądkowym Orbera ™.


Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej i rewolucyjnej technologii w walce z otyłością, która bezsprzecznie jest jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych XXI wieku.


Dotychczasowe sposoby walki z otyłością sprowadzały się do kosztownych oraz inwazyjnych metod leczenia takich jak operacyjne zmniejszenie żołądka. Dzisiejsza technologia oraz wieloletnie doświadczenie lekarzy szpitala Med – GASTR mogą zaoferować Państwu przełomowe leczenie skrajnej otyłości.


Metoda jest w 100% bezpieczna i bezbolesna, a co najważniejsze efektywna!Zalety  Orbera ™:

  • udowodniona większa skuteczność redukowania masy ciała w porównaniu ze stosowaniem samej diety

  • prosty, niechirurgiczny zabieg

  • nie wymaga długotrwałej terapii lekowej

  • pomaga przyswoić zmiany w nawykach żywieniowych i trybie życia

Aby skorzystać z tej metody konieczna jest konsultacja z lekarzem, dzięki której Pacjent ostatecznie zostanie zakwalifikowany do zabiegu. Niektóre przeciwwskazania medyczne mogą wykluczyć Pacjenta z możliwości zastosowania tej metody.

W Centrum Medycznym Med - GASTR służymy fachową pomocą dietetyków, którzy na każdym etapie leczenia pomogą Państwu dostosować program żywieniowy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numery telefonów: 42 258 22 33 lub 506 198 994, albo napisz na adres poczty elektronicznej: rejestracja@medgastr.pl, gdzie uzyskasz wszelkie informacje dotyczące zabiegu.

Udostępnij: