Godziny pracy: Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Informacje

W związku z epidemią Covid-19 wprowadziliśmy szereg zmian organizacyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pacjentom oraz Pracownikom:

  • każdy pacjent wchodzący do Centrum, ma bezwzględny obowiązek założenia maseczki oraz rękawiczek po uprzednim zdezynfekowaniu rąk. Pacjenci nieposiadający maseczki lub rękawiczek mają możliwość ich zakupu w rejestracji Centrum.
  • obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania osób towarzyszących na terenie Centrum. Osoby odbierające Pacjentów po znieczuleniach proszone są o oczekiwanie pod placówką.
  • jeśli planujesz wizytę u specjalisty w Centrum, ale masz objawy infekcji (katar, kaszel, podwyższona temperatura, ból gardła) przełóż wizytę na inny termin i zostań w domu.
  • aby zminimalizować ilość osób przebywających jednocześnie w Centrum, uruchomiliśmy możliwość przeprowadzenia teleporady z lekarzem POZ oraz specjalistami. Opcja jest również dostępna w przypadku konsultacji komercyjnych. Więcej informacji na temat teleporad komercyjnych znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Teleporady”
  • jeśli należysz do naszego POZ i potrzebujesz powtórnej recepty na leki, które przyjmujesz – poproś o nią przez telefon. Lekarz POZ skontaktuje się z Tobą i wystawi e-receptę. Otrzymasz kod do zrealizowania w aptece.  Zachęcamy do założenia Internetowego Konta Pacjenta (IKP) – TUTAJ

Udostępnij: